Blog Post

Polska – Indie, wyślij uśmiech!

Polska – Indie, wyślij uśmiech!

Polska - Indie, wyślij uśmiech!

Polska – Indie, wyślij uśmiech!

Wysyłanie pocztówek nie cieszy się już taką popularnością, jak dawniej. Jednak nadal sprawia radość, jest sentymentalną pamiątką i namacalnym dowodem na to, że ktoś o nas pamięta.

O co chodzi w naszym projekcie?

Chcemy zgromadzić, jak najwięcej pocztówek pełnych uśmiechu, napisanych przez Polaków, a adresowanych do mieszkańców Indii. Dostarczymy je osobiście, podczas naszego misyjnego wyjazdu.

Kto może pisać?

Każdy! :) Szczególnie zachęcamy dzieci i młodzież, ale jeśli jesteś dorosły i masz chęć wysłać pocztówkę do dziecka w Indiach-nie zwlekaj, pisz!

Co piszemy?

Co tylko zechcesz. Najważniejsze, by treść była szczera i płynęła prosto z serca. :)

Forma: pocztówka A5 z dowolną ilustracją. Może przedstawiać jakieś szczególne dla Ciebie miejsce…Możesz wykonać ją własnoręcznie.

W jakim języku?

Najlepiej w języku angielskim, ale jeśli nie potrafisz albo Twoi podopieczni nie są jeszcze w stanie samodzielnie pisać w tym języku, piszcie po polsku! My pomożemy w przetłumaczeniu Waszych pocztówek!
Nie zwlekaj, tylko bierz długopis w dłoń i pisz! :)

Znaczków nie trzeba – my dostarczymy pocztówki osobiście w sierpniu.
Póki co miejsca, w które można dostarczać pocztówki to: Warszawa, Lubliniec, Poznań, Radom, Olkusz. Mamy jednak nadzieję, że i w innych miastach znajdą się chętni do pisania:) Odbiór to nie problem-dogadamy się.


Polska - Indie, wyślij uśmiech!W razie pytań-pisz lub dzwoń:
Kinga Witczak [email protected] tel. 505 405 988
Magdalena Szatan [email protected]

About wolontariatindie

Related Posts